Списание за дизајн
Списание за дизајн
Аспираторот

Black Hole Hood

Аспираторот Овој асортиман Худ дизајниран со инспирација од Black Hole и Worm Hole го прави производот убав и модерен облик, што предизвикува емоционални чувства и прифатлива. Прави емотивни моменти и лесна употреба додека готвите. Лесен е, лесен за инсталирање, лесен за чистење и дизајниран за модерни илански кујни.

Име на проектот : Black Hole Hood, Име на дизајнерите : Elham Mirzapour, Име на клиентот : Arena Design Studio.

Black Hole Hood Аспираторот

Овој неверојатен дизајн е добитник на награда за сребрен дизајн во конкуренција на дизајн, облека и облека за облека. Дефинитивно треба да го видите портфолиото за дизајн на сребрените наградувани дизајнери за да откриете многу други нови, иновативни, оригинални и креативни дела за дизајн на облека, облека и облека.

Дизајн на денот

Неверојатен дизајн. Добар дизајн. Најдобар дизајн.

Добрите дизајни создаваат вредност за општеството. Секојдневно имаме посебен проект за дизајн кој демонстрира совршеност во дизајнот. Денес, задоволни сме да покажеме наградуван дизајн што прави позитивна разлика. Секојдневно ќе прикажуваме поубави и инспиративни дизајни. Бидете сигурни дека да не посетувате секој ден за да уживате во нови производи за дизајн и проекти од најголемите дизајнери ширум светот.