Списание за дизајн
Списание за дизајн
Изложбен Салон

Segmentation

Изложбен Салон Меките линии на чевли не можат да се занемарат додека го толкуваат местото. Да ги претставуваме другата група елегантни чевли што се прикажуваат на ова место, таванот од втор слој и осумте ексклузивни компоненти за осветлување на дизајнот, додека создаваат расположение, во исто време направете да се чувствува сам со аморфна линија на ова место.

Име на проектот : Segmentation, Име на дизајнерите : Ayhan Güneri, Име на клиентот : EUROMAR İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.STİ.

Segmentation Изложбен Салон

Овој одличен дизајн е добитник на награда за златен дизајн во производи за осветлување и натпревар за дизајн на проекти за осветлување. Дефинитивно треба да го видите портфолиото за дизајн на златните наградувани дизајнери за да откриете многу други нови, иновативни, оригинални и креативни производи за осветлување и дела за дизајнирање на проекти за осветлување.

Дизајн на денот

Неверојатен дизајн. Добар дизајн. Најдобар дизајн.

Добрите дизајни создаваат вредност за општеството. Секојдневно имаме посебен проект за дизајн кој демонстрира совршеност во дизајнот. Денес, задоволни сме да покажеме наградуван дизајн што прави позитивна разлика. Секојдневно ќе прикажуваме поубави и инспиративни дизајни. Бидете сигурни дека да не посетувате секој ден за да уживате во нови производи за дизајн и проекти од најголемите дизајнери ширум светот.