Списание за дизајн
Списание за дизајн
Мебел За Бања

Sott'Aqua Marino

Мебел За Бања Колекцијата Sott'Aqua Marino со своите креативни детали за подводниот свет до бањите, нуди луксуз на дизајнирање на вашата сопствена бања со користење на широк спектар на достапни опции за модулација.Sott'Aqua Marino е во состојба да понуди уникатен дизајн пристап за сите купатило со својата флексибилност да се користи со ормани или двокреветни ормани. Округлиот ретровизор поставен на wallидот со закачалка има и скриен систем на осветлување. Османлискиот град на кедар на тркала функционира и како корпа за перење.

Име на проектот : Sott'Aqua Marino, Име на дизајнерите : Isvea Eurasia, Име на клиентот : ISVEA.

Sott'Aqua Marino Мебел За Бања

Овој неверојатен дизајн е добитник на награда за сребрен дизајн во конкуренција на дизајн, облека и облека за облека. Дефинитивно треба да го видите портфолиото за дизајн на сребрените наградувани дизајнери за да откриете многу други нови, иновативни, оригинални и креативни дела за дизајн на облека, облека и облека.

Дизајн на денот

Неверојатен дизајн. Добар дизајн. Најдобар дизајн.

Добрите дизајни создаваат вредност за општеството. Секојдневно имаме посебен проект за дизајн кој демонстрира совршеност во дизајнот. Денес, задоволни сме да покажеме наградуван дизајн што прави позитивна разлика. Секојдневно ќе прикажуваме поубави и инспиративни дизајни. Бидете сигурни дека да не посетувате секој ден за да уживате во нови производи за дизајн и проекти од најголемите дизајнери ширум светот.