Списание за дизајн
Списание за дизајн
Туристичката Атракција

In love with the wind

Туристичката Атракција Замок Во loveубов со ветрот е резиденција од 20 век поставена во рамките на 10 хектари пејзажи во близина на селото Равадиново, област во срцето на планината Странџа. Посетете и уживајте во светски познатите колекции, зашеметувачка архитектура и инспиративни семејни приказни. Опуштете се среде идилични градини, уживајте во шумите и езерските прошетки и почувствувајте го духот на бајките.

Име на проектот : In love with the wind, Име на дизајнерите : Georgi Tumpalov, Име на клиентот : Renaissance Ltd..

In love with the wind Туристичката Атракција

Овој одличен дизајн е добитник на награда за златен дизајн во производи за осветлување и натпревар за дизајн на проекти за осветлување. Дефинитивно треба да го видите портфолиото за дизајн на златните наградувани дизајнери за да откриете многу други нови, иновативни, оригинални и креативни производи за осветлување и дела за дизајнирање на проекти за осветлување.

Дизајн на денот

Неверојатен дизајн. Добар дизајн. Најдобар дизајн.

Добрите дизајни создаваат вредност за општеството. Секојдневно имаме посебен проект за дизајн кој демонстрира совршеност во дизајнот. Денес, задоволни сме да покажеме наградуван дизајн што прави позитивна разлика. Секојдневно ќе прикажуваме поубави и инспиративни дизајни. Бидете сигурни дека да не посетувате секој ден за да уживате во нови производи за дизајн и проекти од најголемите дизајнери ширум светот.