Списание за дизајн
Списание за дизајн
Преносен Шпорет На Гас

Herbet

Преносен Шпорет На Гас Хербет е преносен шпорет на гас, технологијата овозможува оптимални услови на отворено и ги опфаќа сите стандардни побарувања за готвење. Шпоретот се состои од челични компоненти на ласерско сечење и има отворен и близок механизам што може да се заклучи на отворена позиција за да спречи дефект за време на употребата. Неговиот отворен и близок механизам овозможува лесно носење, ракување и складирање.

Име на проектот : Herbet, Име на дизајнерите : Idan Herbet, Име на клиентот : IDAN HERBET.

Herbet Преносен Шпорет На Гас

Овој неверојатен дизајн е добитник на награда за сребрен дизајн во конкуренција на дизајн, облека и облека за облека. Дефинитивно треба да го видите портфолиото за дизајн на сребрените наградувани дизајнери за да откриете многу други нови, иновативни, оригинални и креативни дела за дизајн на облека, облека и облека.

Дизајн на денот

Неверојатен дизајн. Добар дизајн. Најдобар дизајн.

Добрите дизајни создаваат вредност за општеството. Секојдневно имаме посебен проект за дизајн кој демонстрира совршеност во дизајнот. Денес, задоволни сме да покажеме наградуван дизајн што прави позитивна разлика. Секојдневно ќе прикажуваме поубави и инспиративни дизајни. Бидете сигурни дека да не посетувате секој ден за да уживате во нови производи за дизајн и проекти од најголемите дизајнери ширум светот.