Списание за дизајн
Списание за дизајн
Чешми

Electra

Чешми Електра која нема посебна рачка ги привлекува сите заради својата елеганција и паметниот изглед е одлучувачко да биде уникатно за кујните. Повлечете го дигиталниот миксер за мијалник им овозможува на корисниците слобода на движење во кујните, додека ги нудат опциите на две различни функции на проток. На предната површина на електриката, електронска подлога ви овозможува пристап до сите функции, или ако спрејот е вграден во излезот или во раката со само врв на прстот, можете да го контролирате.

Име на проектот : Electra, Име на дизајнерите : E.C.A. Design Team, Име на клиентот : E.C.A - Valfsel Armatür Sanayi A.ş..

Electra Чешми

Овој исклучителен дизајн е добитник на наградата за платина за дизајн во натпревар за играчки, игри и производи за хоби. Дефинитивно треба да го видите портфолиото за дизајнери на платинести наградувани дизајнери за да откриете многу други нови, иновативни, оригинални и креативни дела за дизајнирање игри, игри и хоби.

Дизајн на денот

Неверојатен дизајн. Добар дизајн. Најдобар дизајн.

Добрите дизајни создаваат вредност за општеството. Секојдневно имаме посебен проект за дизајн кој демонстрира совршеност во дизајнот. Денес, задоволни сме да покажеме наградуван дизајн што прави позитивна разлика. Секојдневно ќе прикажуваме поубави и инспиративни дизајни. Бидете сигурни дека да не посетувате секој ден за да уживате во нови производи за дизајн и проекти од најголемите дизајнери ширум светот.