Списание за дизајн
Списание за дизајн
Отстранлив Уред За Едукација

Unite 401

Отстранлив Уред За Едукација Обединете 401: Совршено дуо за образование. Ајде да зборуваме за тимска работа. Со неверојатно разноврсен дизајн 2-во-1, Обединете 401 е идеален студентски уред за заедничко опкружување за учење. Комбинацијата на таблета и тетратка обезбедува најмоќно решение за едукација на мобилни телефони, кое е овластено од безбеден дизајн со услуги од најниска цена.

Име на проектот : Unite 401, Име на дизајнерите : Jp Inspiring Knowledge, Име на клиентот : JP - inspiring knowledge.

Unite 401 Отстранлив Уред За Едукација

Овој неверојатен дизајн е добитник на награда за сребрен дизајн во конкуренција на дизајн, облека и облека за облека. Дефинитивно треба да го видите портфолиото за дизајн на сребрените наградувани дизајнери за да откриете многу други нови, иновативни, оригинални и креативни дела за дизајн на облека, облека и облека.

Дизајн на денот

Неверојатен дизајн. Добар дизајн. Најдобар дизајн.

Добрите дизајни создаваат вредност за општеството. Секојдневно имаме посебен проект за дизајн кој демонстрира совршеност во дизајнот. Денес, задоволни сме да покажеме наградуван дизајн што прави позитивна разлика. Секојдневно ќе прикажуваме поубави и инспиративни дизајни. Бидете сигурни дека да не посетувате секој ден за да уживате во нови производи за дизајн и проекти од најголемите дизајнери ширум светот.