Списание за дизајн
Списание за дизајн
Преносни Лаптоп За Едукација

Pupil 107

Преносни Лаптоп За Едукација Ученик 107: Уште еден чекор во идното образование. Инспиративно знаење никогаш не било лесно. Ученик 107 истражува огромен свет на нови можности за учење. Комбинирајќи врвен дизајн, кој вклучува HD стандарди, со перформанси на флуид Виндоус 8, Ученик 107 е специјално дизајниран за да ги задоволи образовните потреби на учениците од целиот свет. Добредојдовте на највисоко ниво на квалитетно образование.

Име на проектот : Pupil 107, Име на дизајнерите : Jp Inspiring Knowledge, Име на клиентот : JP - inspiring knowledge.

Pupil 107 Преносни Лаптоп За Едукација

Овој одличен дизајн е добитник на награда за бронзен дизајн во конкуренција на архитектура, зграда и дизајн на структури. Дефинитивно треба да го видите бронзениот награден дизајн портфолио на дизајнерите за да откриете многу други нови, иновативни, оригинални и креативни архитектури, градежни работи и дизајн на структури.

Дизајн на денот

Неверојатен дизајн. Добар дизајн. Најдобар дизајн.

Добрите дизајни создаваат вредност за општеството. Секојдневно имаме посебен проект за дизајн кој демонстрира совршеност во дизајнот. Денес, задоволни сме да покажеме наградуван дизајн што прави позитивна разлика. Секојдневно ќе прикажуваме поубави и инспиративни дизајни. Бидете сигурни дека да не посетувате секој ден за да уживате во нови производи за дизајн и проекти од најголемите дизајнери ширум светот.