Списание за дизајн
Списание за дизајн
Шиша

Shapes hookah

Шиша 1) уникатен дизајн 2) широка употреба на не'рѓосувачки челик 3) рачно разнесено стакло обликувано за максимален чад / контакт со течност 4) прскалка на врвот на бензинот за уште поголем чад / контакт со течност 5) вентилот може да се замени со второ црево 6) чаша за тутун е обликувана за подолг чад, но сепак спречува да се прегрее тутунот, тутунот не мора да се заладува 7) сите приклучоци се во можност за навртки и херметички 8) црево од силиконски одделение за разлика од традиционалните црева што може да се измие бројно со нема ризици од 'рѓање или гниење, силиконот не апсорбира вкусови

Име на проектот : Shapes hookah, Име на дизајнерите : Shapes, Forta Group llc, Име на клиентот : Shapes hookahs.

Shapes hookah Шиша

Овој добар дизајн е добитник на награда за дизајн во конкуренција на дизајн на пакување. Дефинитивно треба да го видите наградуваниот дизајн портфолио на дизајнерите за да откриете многу други нови, иновативни, оригинални и креативни дела за дизајн на пакување.

Дизајн на денот

Неверојатен дизајн. Добар дизајн. Најдобар дизајн.

Добрите дизајни создаваат вредност за општеството. Секојдневно имаме посебен проект за дизајн кој демонстрира совршеност во дизајнот. Денес, задоволни сме да покажеме наградуван дизајн што прави позитивна разлика. Секојдневно ќе прикажуваме поубави и инспиративни дизајни. Бидете сигурни дека да не посетувате секој ден за да уживате во нови производи за дизајн и проекти од најголемите дизајнери ширум светот.