Списание за дизајн
Списание за дизајн
Официјална Продавница, Мало

Real Madrid Official Store

Официјална Продавница, Мало Дизајнерскиот концепт на продавницата се заснова на искуство во „Сантијаго Бернабеу“, фокусирано на трговското искуство и создавање впечаток. Тоа е концепт што во исто време кој го почестува, фали и овековечува клубот, наведува дека достигнувањата биле резултат на талент, напор, борба, посветеност и решеност. Проектот вклучува дизајн на концепти и комерцијална имплементација, брендирање, пакување, графичка линија и дизајн на индустриска мебел.

Име на проектот : Real Madrid Official Store, Име на дизајнерите : sanzpont [arquitectura], Име на клиентот : sanzpont [arquitectura].

Real Madrid Official Store Официјална Продавница, Мало

Овој неверојатен дизајн е добитник на награда за сребрен дизајн во конкуренција на дизајн, облека и облека за облека. Дефинитивно треба да го видите портфолиото за дизајн на сребрените наградувани дизајнери за да откриете многу други нови, иновативни, оригинални и креативни дела за дизајн на облека, облека и облека.

Дизајн на денот

Неверојатен дизајн. Добар дизајн. Најдобар дизајн.

Добрите дизајни создаваат вредност за општеството. Секојдневно имаме посебен проект за дизајн кој демонстрира совршеност во дизајнот. Денес, задоволни сме да покажеме наградуван дизајн што прави позитивна разлика. Секојдневно ќе прикажуваме поубави и инспиративни дизајни. Бидете сигурни дека да не посетувате секој ден за да уживате во нови производи за дизајн и проекти од најголемите дизајнери ширум светот.