Списание за дизајн
Списание за дизајн
Продажен Центар

Feiliyundi

Продажен Центар Добрата дизајнерска работа ќе ги разбуди емоциите на луѓето. Дизајнерот скокнува од меморијата на традиционален стил и става ново искуство во прекрасната и футуристичка вселенска структура. Внатрешна сала за искуство во животната средина е изградена преку внимателно поставување на уметнички инсталации, јасно движење на просторот и декоративна површина поплочена со материјали и бои. Да се биде во него не е само враќање во природа, туку и корисно патување.

Име на проектот : Feiliyundi, Име на дизајнерите : Weimo Feng, Име на клиентот : MOD.

Feiliyundi Продажен Центар

Овој исклучителен дизајн е добитник на наградата за платина за дизајн во натпревар за играчки, игри и производи за хоби. Дефинитивно треба да го видите портфолиото за дизајнери на платинести наградувани дизајнери за да откриете многу други нови, иновативни, оригинални и креативни дела за дизајнирање игри, игри и хоби.

Дизајн на денот

Неверојатен дизајн. Добар дизајн. Најдобар дизајн.

Добрите дизајни создаваат вредност за општеството. Секојдневно имаме посебен проект за дизајн кој демонстрира совршеност во дизајнот. Денес, задоволни сме да покажеме наградуван дизајн што прави позитивна разлика. Секојдневно ќе прикажуваме поубави и инспиративни дизајни. Бидете сигурни дека да не посетувате секој ден за да уживате во нови производи за дизајн и проекти од најголемите дизајнери ширум светот.