Списание за дизајн
Списание за дизајн
Керамиката

inci

Керамиката Огледало на Елеганција; Инци ја отсликува убавината на бисер со црно-бели опции и е вистинскиот избор за оние кои сакаат да ја одразуваат благородноста и елеганцијата на просторите. Инци линии се произведуваат во големини 30 x 80 см и ја носат белата и црната подготвеност до местата за живеење. Произведено со употреба на технологија за дигитално печатење, тродимензионален дизајн.

Име на проектот : inci, Име на дизајнерите : Bien Seramik Design Team, Име на клиентот : BİEN SERAMİK SAN.VE TİC.A.Ş..

inci Керамиката

Овој исклучителен дизајн е добитник на наградата за платина за дизајн во натпревар за играчки, игри и производи за хоби. Дефинитивно треба да го видите портфолиото за дизајнери на платинести наградувани дизајнери за да откриете многу други нови, иновативни, оригинални и креативни дела за дизајнирање игри, игри и хоби.

Дизајн на денот

Неверојатен дизајн. Добар дизајн. Најдобар дизајн.

Добрите дизајни создаваат вредност за општеството. Секојдневно имаме посебен проект за дизајн кој демонстрира совршеност во дизајнот. Денес, задоволни сме да покажеме наградуван дизајн што прави позитивна разлика. Секојдневно ќе прикажуваме поубави и инспиративни дизајни. Бидете сигурни дека да не посетувате секој ден за да уживате во нови производи за дизајн и проекти од најголемите дизајнери ширум светот.