Списание за дизајн
Списание за дизајн
Керамиката

inci

Керамиката Огледало на Елеганција; Инци ја отсликува убавината на бисер со црно-бели опции и е вистинскиот избор за оние кои сакаат да ја одразуваат благородноста и елеганцијата на просторите. Инци линии се произведуваат во големини 30 x 80 см и ја носат белата и црната подготвеност до местата за живеење. Произведено со употреба на технологија за дигитално печатење, тродимензионален дизајн.

Име на проектот : inci, Име на дизајнерите : Bien Seramik Design Team, Име на клиентот : BİEN SERAMİK SAN.VE TİC.A.Ş..

inci Керамиката

Овој исклучителен дизајн е добитник на наградата за платина за дизајн во натпревар за играчки, игри и производи за хоби. Дефинитивно треба да го видите портфолиото за дизајнери на платинести наградувани дизајнери за да откриете многу други нови, иновативни, оригинални и креативни дела за дизајнирање игри, игри и хоби.