Списание за дизајн
Списание за дизајн
Мебел За Бања

Eleganza

Мебел За Бања Колекцијата на мебел за бања Елеганза е дизајнирана со цел да ја реактивирате прецизноста, елеганцијата и сензациите на занаетчиските производи и рачно изработените производи со модерен пристап и да донесете свеж допир во културата на бањата. модерна, уметничка и иновативна приказна комбинирајќи меки и остри линии со едноставна рамнотежа.

Име на проектот : Eleganza, Име на дизајнерите : Isvea Eurasia, Име на клиентот : ISVEA.

Eleganza Мебел За Бања

Овој добар дизајн е добитник на награда за дизајн во конкуренција на дизајн на пакување. Дефинитивно треба да го видите наградуваниот дизајн портфолио на дизајнерите за да откриете многу други нови, иновативни, оригинални и креативни дела за дизајн на пакување.

Дизајн на денот

Неверојатен дизајн. Добар дизајн. Најдобар дизајн.

Добрите дизајни создаваат вредност за општеството. Секојдневно имаме посебен проект за дизајн кој демонстрира совршеност во дизајнот. Денес, задоволни сме да покажеме наградуван дизајн што прави позитивна разлика. Секојдневно ќе прикажуваме поубави и инспиративни дизајни. Бидете сигурни дека да не посетувате секој ден за да уживате во нови производи за дизајн и проекти од најголемите дизајнери ширум светот.