Списание за дизајн
Списание за дизајн
Туш

Rain Soft

Туш Гледањето на водопадот во природата може да ги привлече сите луѓе и гледајќи го или да се истушира под, може да создаде релаксирачка сеча .Кака беше потребно да се симулира опуштената сцена на водопадот во куќите и становите, за да може да се доживее радоста да се истушира под водопадот дома. Постојат два вида на прскање во овој дизајн. Режим на тупаница: Густината или концентрацијата на водата е во средина и може да се измие тело Втор режим: Водата се истура вертикално од околината на прстенот и може да се користи шампон и тој е опкружен со wallид од вода и овој wallид може биде ј

Име на проектот : Rain Soft , Име на дизајнерите : Naser Nasiri & Taher Nasiri, Име на клиентот : AQ QALA BINALAR.

Rain Soft  Туш

Овој неверојатен дизајн е добитник на награда за сребрен дизајн во конкуренција на дизајн, облека и облека за облека. Дефинитивно треба да го видите портфолиото за дизајн на сребрените наградувани дизајнери за да откриете многу други нови, иновативни, оригинални и креативни дела за дизајн на облека, облека и облека.

Дизајн на денот

Неверојатен дизајн. Добар дизајн. Најдобар дизајн.

Добрите дизајни создаваат вредност за општеството. Секојдневно имаме посебен проект за дизајн кој демонстрира совршеност во дизајнот. Денес, задоволни сме да покажеме наградуван дизајн што прави позитивна разлика. Секојдневно ќе прикажуваме поубави и инспиративни дизајни. Бидете сигурни дека да не посетувате секој ден за да уживате во нови производи за дизајн и проекти од најголемите дизајнери ширум светот.