Списание за дизајн
Списание за дизајн
Апчиња Со Инфузија Канабис

Secret Tarts

Апчиња Со Инфузија Канабис Пакувањето на Тајните Тарпс е направено во таканаречен модернизиран ретро / гроздобер стил со чувство на ноти од старошколско време, така што господар-фармацевтско допирање предвидување го задржува клиентот од прв поглед, а подоцна додека деталното набудување на главните елементи за дизајн кодирани во холистичка структура која ја пренесува главната маркетинг точка: овој производ е развиен од фармацевт занаетско-професионална компанија и содржи рачно изработен таен рецепт на фармацевт внатре.

Име на проектот : Secret Tarts, Име на дизајнерите : GarryVeda design Bureau (c), Име на клиентот : Green Revolution.

Secret Tarts Апчиња Со Инфузија Канабис

Овој одличен дизајн е добитник на награда за златен дизајн во производи за осветлување и натпревар за дизајн на проекти за осветлување. Дефинитивно треба да го видите портфолиото за дизајн на златните наградувани дизајнери за да откриете многу други нови, иновативни, оригинални и креативни производи за осветлување и дела за дизајнирање на проекти за осветлување.

Дизајн на денот

Неверојатен дизајн. Добар дизајн. Најдобар дизајн.

Добрите дизајни создаваат вредност за општеството. Секојдневно имаме посебен проект за дизајн кој демонстрира совршеност во дизајнот. Денес, задоволни сме да покажеме наградуван дизајн што прави позитивна разлика. Секојдневно ќе прикажуваме поубави и инспиративни дизајни. Бидете сигурни дека да не посетувате секој ден за да уживате во нови производи за дизајн и проекти од најголемите дизајнери ширум светот.