Списание за дизајн
Списание за дизајн
Нараквицата

Fred

Нараквицата Постојат многу различни видови нараквици и блескави: дизајнери, златни, пластични, ефтини и скапи ... но убави како што се, сите тие се секогаш едноставно и само нараквици. Фред е нешто повеќе. Овие манжетни во својата едноставност го оживуваат благородникот на старите времиња, но сепак се модерни. Тие можат да се носат и на голи раце, како и на свилена блуза или црн џемпер, и секогаш ќе додадат допир на час на лицето што ги носи. Овие нараквици се уникатни затоа што доаѓаат како пар. Тие се многу лесни што ги прави носењето непријатно. Со носење нив, едвај ќе се забележи!

Име на проектот : Fred, Име на дизајнерите : Diana Sokolic, Име на клиентот : .

Fred Нараквицата

Овој неверојатен дизајн е добитник на награда за сребрен дизајн во конкуренција на дизајн, облека и облека за облека. Дефинитивно треба да го видите портфолиото за дизајн на сребрените наградувани дизајнери за да откриете многу други нови, иновативни, оригинални и креативни дела за дизајн на облека, облека и облека.

Дизајн на денот

Неверојатен дизајн. Добар дизајн. Најдобар дизајн.

Добрите дизајни создаваат вредност за општеството. Секојдневно имаме посебен проект за дизајн кој демонстрира совршеност во дизајнот. Денес, задоволни сме да покажеме наградуван дизајн што прави позитивна разлика. Секојдневно ќе прикажуваме поубави и инспиративни дизајни. Бидете сигурни дека да не посетувате секој ден за да уживате во нови производи за дизајн и проекти од најголемите дизајнери ширум светот.