Списание за дизајн
Списание за дизајн
Премија Бренд За Деца

Lady Already

Премија Бренд За Деца Луксузната трикотажа за девојчиња е изработена од само најквалитетни предиво од кашмир и волна, добиени од најдобрите светски производители. Креаторот верува дека секоја млада девојка е брилијантност која треба да има посебен амбиент за да заблеска и да предизвика радост. Со ентузијазам работи за да се погрижи вашата драгоцена мала дама да се чувствува зачудувачки во нејзината нова трикотажа. Таа секогаш прави најдобро создавање совршени облека за да го изрази стилот и индивидуалноста на малата дама. Значи, трикотажата ги тера девојките да чувствуваат прекрасна loveубов, грижа и мала магија во секој бод на мека и свиленкаста луксузна трикотажа

Име на проектот : Lady Already, Име на дизајнерите : Elena Starostina, Име на клиентот : Elena Starostina.

Lady Already Премија Бренд За Деца

Овој одличен дизајн е добитник на награда за бронзен дизајн во конкуренција на архитектура, зграда и дизајн на структури. Дефинитивно треба да го видите бронзениот награден дизајн портфолио на дизајнерите за да откриете многу други нови, иновативни, оригинални и креативни архитектури, градежни работи и дизајн на структури.

Дизајн на денот

Неверојатен дизајн. Добар дизајн. Најдобар дизајн.

Добрите дизајни создаваат вредност за општеството. Секојдневно имаме посебен проект за дизајн кој демонстрира совршеност во дизајнот. Денес, задоволни сме да покажеме наградуван дизајн што прави позитивна разлика. Секојдневно ќе прикажуваме поубави и инспиративни дизајни. Бидете сигурни дека да не посетувате секој ден за да уживате во нови производи за дизајн и проекти од најголемите дизајнери ширум светот.