Списание за дизајн
Списание за дизајн
Корица За Мени

Magnetic menu

Корица За Мени Неколку пластични про transparentирни фолии поврзани со магнети кои служат како совршено покритие за различни типови печатен материјал. Лесен за користење. Лесно за производство и одржување. Долготраен производ кој заштедува време, пари, суровини. Еколошки. Лесно се прилагодува за различни намени. Идеална употреба во рестораните како корица за менија. Кога келнерот ви носи само една страница со овошни коктели, и само една страница со колачи за вашиот пријател, на пример, тоа е скоро како персонализирани менија направени токму за вас.

Име на проектот : Magnetic menu, Име на дизајнерите : Dragan Jankovic, Име на клиентот : .

Magnetic menu Корица За Мени

Овој неверојатен дизајн е добитник на награда за сребрен дизајн во конкуренција на дизајн, облека и облека за облека. Дефинитивно треба да го видите портфолиото за дизајн на сребрените наградувани дизајнери за да откриете многу други нови, иновативни, оригинални и креативни дела за дизајн на облека, облека и облека.

Дизајн на денот

Неверојатен дизајн. Добар дизајн. Најдобар дизајн.

Добрите дизајни создаваат вредност за општеството. Секојдневно имаме посебен проект за дизајн кој демонстрира совршеност во дизајнот. Денес, задоволни сме да покажеме наградуван дизајн што прави позитивна разлика. Секојдневно ќе прикажуваме поубави и инспиративни дизајни. Бидете сигурни дека да не посетувате секој ден за да уживате во нови производи за дизајн и проекти од најголемите дизајнери ширум светот.