Списание за дизајн
Списание за дизајн
Изложбен Салон

From The Future

Изложбен Салон Изложбен салон: Во изложбениот салон се прикажани обувки за обука и спортска опрема, изработени со технологија за вбризгување. Местото, изгледа како произведено со притискање на калапи за вбризгување. Во методот на производство на местото, парчиња мебел како да се соединети со произведени во калап за инјектирање со цел да се генерира целата. Грубите патеки за шиење што се наоѓаат на таванот, ја омекнуваат целата технолошка визуелност.

Име на проектот : From The Future, Име на дизајнерите : Ayhan Güneri, Име на клиентот : EUROMAR İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.STİ.

From The Future Изложбен Салон

Овој неверојатен дизајн е добитник на награда за сребрен дизајн во конкуренција на дизајн, облека и облека за облека. Дефинитивно треба да го видите портфолиото за дизајн на сребрените наградувани дизајнери за да откриете многу други нови, иновативни, оригинални и креативни дела за дизајн на облека, облека и облека.

Дизајн на денот

Неверојатен дизајн. Добар дизајн. Најдобар дизајн.

Добрите дизајни создаваат вредност за општеството. Секојдневно имаме посебен проект за дизајн кој демонстрира совршеност во дизајнот. Денес, задоволни сме да покажеме наградуван дизајн што прави позитивна разлика. Секојдневно ќе прикажуваме поубави и инспиративни дизајни. Бидете сигурни дека да не посетувате секој ден за да уживате во нови производи за дизајн и проекти од најголемите дизајнери ширум светот.